| Product number: | L12-3010220M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3010S220MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3010(3.0*3.0*1.0mm) |
| Value : | 22uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.38A |
| DC Resistance : | 0.35A |
| Description: | Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),22uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.38A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

SWPA3012S1R2NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.22A ,lrms:2.01A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S910MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),91uH,±20%,lsat:0.65A ,lrms:0.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610H4R7MT
Power Inductors ,201610 ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.026075 More

SWPA3010S470MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),47uH,±20%,lsat:0.22A ,lrms:0.26A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S8R2MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:2.1A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S120MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),12uH,±20%,lsat:0.78A ,lrms:0.51A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S4R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±20%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S2R2NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:4.9A ,lrms:2.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010SR56NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),560nH,±30%,lsat:2.9A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S4R7MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S1R8NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:2.12A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S220MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),22uH,±20%,lsat:1.15A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S100MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),10uH,±20%,lsat:1.4A ,lrms:0.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S470MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,47uH ,±20% ,260mA ,- ,2.535R ,Chip SMD
$0.027537 More

SWPA3010S150MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),15uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610H2R2MT
Power Inductors ,201610 ,2.2uH ,±20% ,1.45A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.024784 More

WPN252010HR47MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,470nH ,±20% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA8040S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,8040(8.0*8.0mm) ,6.8uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.071889 More

SWPA4012S2R7NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.9A ,lrms:1.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S101MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,100uH ,±20% ,600mA ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in