| Product number: | L12-30105R6M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3010S5R6MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3010(3.0*3.0*1.0mm) |
| Value : | 5.6uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.7A |
| DC Resistance : | 0.58A |
| Description: | Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),5.6uH,±20%,lsat:0.58A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

SWPA4020S8R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:1.75A ,lrms:1.04A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S1R2NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),1.2uH,±30%,lsat:5.1A ,lrms:2.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S120MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),12uH,±20%,lsat:0.78A ,lrms:0.51A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S681MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),680uH,±20%,lsat:0.19A ,lrms:0.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S6R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),6.2uH,±20%,lsat:2.15A ,lrms:1.08A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S201MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),200uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.025588 More

SWPA3015S270MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),27uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010SR56NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),560nH,±30%,lsat:2.9A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201205SR54NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),540nH,±30%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S8R2MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),8.2uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S390MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S2R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),2.2uH,±20%,lsat:1.85A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S2R7NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.52A ,lrms:1.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S1R5MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),1.5uH,±20%,lsat:2.24A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S8R2MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:2.1A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S1R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±30%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S3R3MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.3uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S1R8NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:4.5A ,lrms:3.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN4020H2R2MT
Power Inductors ,4020(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,4.3A ,Chip SMD ,-
$0.053422 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in