| Product number: | L12-30106R8M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3010S6R8MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3010(3.0*3.0*1.0mm) |
| Value : | 6.8uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.66A |
| DC Resistance : | 0.55A |
| Description: | Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.66A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

SWPA4020S4R7MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),4.7uH,±20%,lsat:2.35A ,lrms:1.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S2R7MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),2.7uH,±20%,lsat:1.72A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S120MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),12uH,±20%,lsat:0.43A ,lrms:0.52A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S680MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),68uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.23A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S1R0NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:4.8A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S151MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),150uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S1R0NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:4.78A ,lrms:2.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012SR22NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),220nH,±30%,lsat:5.3A ,lrms:3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S560MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.41A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S101MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),100uH,±20%,lsat:0.53A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201205SR54MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),540nH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030SR91NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),910nH,±30%,lsat:6.25A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S100MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),10uH,±20%,lsat:0.72A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S390MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),39uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S560MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.33A ,lrms:0.33A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S681MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),680uH,±20%,lsat:0.19A ,lrms:0.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S180MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),18uH,±20%,lsat:1.4A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S100MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),10uH,±20%,lsat:1.7A ,lrms:1.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN4012H2R2MT
Power Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,2.8A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.059217 More

SWPA4018S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.8A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in