✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3012-101M0A25130SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN32S101MT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 100uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.25A |
| DC Resistance : | 2.86R |
| Description: | Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,100UH ,±20% ,0.25A ,2.86R,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

ESRN48S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,47uH ,±20% ,0.42A ,0.65R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S560MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,56uH ,±20% ,0.24A ,2.32R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,33uH ,±20% ,0.49A ,0.53R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S3R6MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,3.6uH ,±20% ,0.9A ,0.165R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S7R5MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,7.5UH ,±20% ,0.75A ,0.667R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S151MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,150UH ,±20% ,0.19A ,3.8R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN43S101MT
Wire Wound Chip Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,100uH ,±20% ,450mA ,Chip SMD ,ELLON-ESRN
$0.000000 More

ESRN20SR68NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,680nH ,±30% ,2.18A ,0.074R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR56NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,560nH ,±30% ,2.18A ,0.072R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S180MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,18uH ,±20% ,0.55A ,0.47R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S680MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,68uH ,±20% ,0.32A ,1R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S100MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,10UH ,±20% ,0.83A ,0.265R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S6R8MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,6.8UH ,±20% ,0.75A ,0.607R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S3R3NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,3.3uH ,±30% ,1.12A ,0.113R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S5R6MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,5.6UH ,±20% ,0.8A ,0.563R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S150MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,15uH ,±20% ,0.65A ,0.25R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S330MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,33UH ,±20% ,0.43A ,0.82R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S220MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,22uH ,±20% ,0.59A ,0.36R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S3R3NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,3.3uH ,±30% ,0.96A ,0.145R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S270MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,27UH ,±20% ,0.45A ,0.73R,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in