✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3012-150M0A71130SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN32S150MT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 15uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.71A |
| DC Resistance : | 0.36R |
| Description: | Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,15UH ,±20% ,0.71A ,0.36R,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

ESRN32S360MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,36UH ,±20% ,0.44A ,0.95R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S180MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,22uH ,±20% ,0.55A ,0.47R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S2R2NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,2.2uH ,±30% ,1.09A ,0.11R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S101MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,100UH ,±20% ,0.21A ,3.11R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S101MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,100uH ,±20% ,0.25A ,1.75R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S100MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,10UH ,±20% ,0.68A ,0.69R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S6R8MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,6.8uH ,±20% ,1A ,0.2R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S150MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,15uH ,±20% ,0.6A ,0.43R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S8R2MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,8.2UH ,±20% ,0.71A ,0.658R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S510MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,51uH ,±20% ,0.25A ,2.2R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S1R0NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,1UH ,±30% ,2.2A ,0.04R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,6.8uH ,±20% ,0.84A ,0.198R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S100MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,10UH ,±20% ,0.83A ,0.265R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S3R6MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,3.6UH ,±20% ,1.2A ,0.105R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S5R6MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,5.6UH ,±20% ,1.13A ,0.174R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S6R8MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,6.8UH ,±20% ,0.64A ,0.896R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S3R6NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,3.6uH ,±30% ,1.12A ,0.11R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN43S101MT
Wire Wound Chip Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,100uH ,±20% ,450mA ,Chip SMD ,ELLON-ESRN
$0.000000 More

ESRN40S220MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,22uH ,±20% ,0.5A ,0.57R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S330MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,33UH ,±20% ,0.46A ,0.875R,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in