✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3012-680M0A33130SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN32S680MT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 68uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.33A |
| DC Resistance : | 1.67R |
| Description: | Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,68UH ,±20% ,0.33A ,1.67R,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-02

ESRN41S150MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,15uH ,±20% ,0.64A ,0.34R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S1R2NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,1.2uH ,±30% ,1.46A ,0.065R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S5R6MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,5.6UH ,±20% ,1.13A ,0.174R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S100MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,0.77A ,0.265R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN68S121MT
Wire Wound Chip Inductors ,6028(6.0*6.0mm) ,120uH ,±20% ,- ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S220MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,22uH ,±20% ,0.59A ,0.36R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S1R5NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,1.5UH ,±30% ,1.42A ,0.182R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S1R0NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,1UH ,±30% ,2.2A ,0.04R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S100MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,12UH ,±20% ,0.56A ,1.075R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,6.8uH ,±20% ,1.06A ,0.11R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S560MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,56UH ,±20% ,0.28A ,1.38R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S4R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,4.7UH ,±20% ,0.92A ,0.401R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S2R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,2.7UH ,±20% ,1.19A ,0.239R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S3R9MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,3.9UH ,±20% ,1.2A ,0.105R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S100MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,10UH ,±20% ,0.83A ,0.265R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35SR50NT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,500nH ,±30% ,2.6A ,0.03R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S4R3NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,4.3uH ,±30% ,1A ,0.14R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S3R6MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,3.6UH ,±20% ,1.2A ,0.105R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S6R8MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,6.8UH ,±20% ,0.85A ,0.2R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S100MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,10UH ,±20% ,0.55A ,1.092R ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in