| Product number: | L12-3012100M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3012S100MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 10uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.83A |
| DC Resistance : | 0.6A |
| Description: | Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),10uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:0.83A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01
Quantity
Unit Price
5
$0.105158
20
$0.080891
100
$0.064712
300
$0.056623
MPQ:2000
MOQ: 2000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SWPA4018SR68NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),680nH,±30%,lsat:4.9A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S100NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),10uH,±30%,lsat:0.06A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S1R0MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.0uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

SWPA4012S2R2NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.76A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010SR47MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±20%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH160809SR68MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),680nH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201610SR47NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),470nH,±30%,lsat:1.35A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012SR22NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),220nH,±30%,lsat:5.3A ,lrms:3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R2NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1.2uH,±30%,lsat:1.25A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.8A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

SWPA4012S3R6NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),3.6uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.12A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S1R0NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1uH,±30%,lsat:4.1A ,lrms:3.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S5R6MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),5.6uH,±20%,lsat:0.58A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S220MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),22uH,±20%,lsat:1.3A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S7R5MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),7.5uH,±20%,lsat:1.85A ,lrms:1.08A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R0NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1uH,±30%,lsat:1.87A ,lrms:2.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S1R8NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:4.5A ,lrms:3.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.025588 More

SWPA5020S150MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),15uH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:1.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S330MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),33uH,±20%,lsat:0.29A ,lrms:0.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in