| Product number: | L12-30121R0N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3012S1R0NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 1uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 2.2A |
| DC Resistance : | 1.87A |
| Description: | Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1uH,±30%,lsat:1.87A ,lrms:2.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

SWPA3010S2R7MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),2.7uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.02A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201214S6R8MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),6.8uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S3R9MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),3.9uH,±20%,lsat:3A ,lrms:2.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S3R3MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),3.3uH,±20%,lsat:3.3A ,lrms:2.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S100MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),10uH,±20%,lsat:0.72A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S101MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,100uH ,±20% ,600mA ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA6045S102MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,1000uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.112099 More

SWPA252012S4R3MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),4.3uH,±20%,lsat:1.37A ,lrms:0.87A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R0MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA5020S1R0NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1uH,±30%,lsat:4.1A ,lrms:3.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S680MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.38A ,lrms:0.27A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S100MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S6R8MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012SR82NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),820nH,±30%,lsat:3.02A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S121MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),120uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S1R5NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.8A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S2R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),2.2uH,±20%,lsat:3.4A ,lrms:1.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S220MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),22uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.38A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S680MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.47A ,lrms:0.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S390MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in