| Product number: | L12-30122R2N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3012S2R2NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 2.2uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.55A |
| DC Resistance : | 1.2A |
| Description: | Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA4030S750MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),75uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.48A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610U1R0MT
Power Inductors ,201610 ,1uH ,±20% ,2.6A ,Chip SMD
$0.026986 More

SWPA5020S201MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),200uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S7R5MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),7.5uH,±20%,lsat:0.97A ,lrms:0.68A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S270MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),27uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S1R5NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:3.35A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S501MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),500uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S6R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),6.2uH,±20%,lsat:1.03A ,lrms:0.73A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201210SR56NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),560nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S390MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),39uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R5NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±30%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S101MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),100uH,±20%,lsat:0.4A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R0NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1uH,±30%,lsat:1.4A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S1R2NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1.2uH,±30%,lsat:4.5A ,lrms:3.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S4R3NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),4.3uH,±30%,lsat:1.58A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S221MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),220uH,±20%,lsat:0.27A ,lrms:0.17A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S2R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),2.2uH,±20%,lsat:1.85A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S270MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),27uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S6R8MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),6.8uH,±20%,lsat:1.7A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in