| Product number: | L12-3012R82N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3012SR82NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 820nH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 2.47A |
| DC Resistance : | 2.05A |
| Description: | Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),820nH,±30%,lsat:2.05A ,lrms:2.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

SWPA3010S330MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),33uH,±20%,lsat:0.29A ,lrms:0.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S680MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),68uH,±20%,lsat:0.24A ,lrms:0.33A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S220MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),22uH,±20%,lsat:0.53A ,lrms:0.38A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201214S6R8MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),6.8uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S510MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),51uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S220MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),22uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S100MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),10uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:0.83A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.025885 More

SWPA4030SR91NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),910nH,±30%,lsat:6.25A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S501MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),500uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015SR50NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),500nH,±30%,lsat:3.9A ,lrms:2.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR47NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),470nH,±30%,lsat:7A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S201MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),200uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S910MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),91uH,±20%,lsat:0.65A ,lrms:0.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S180MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),18uH,±20%,lsat:1.25A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S470MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,47uH ,±20% ,260mA ,- ,2.535R ,Chip SMD
$0.027537 More

MPH160809S2R7NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),2.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S390MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:0.82A ,lrms:0.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S750MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),75uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S4R7MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),4.7uH,±20%,lsat:2.35A ,lrms:1.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S8R2MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:2.1A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in