✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3015-150MA650031SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN35S150MT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0*1.5mm) |
| Value : | 15uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.65A |
| DC Resistance : | 0.35R |
| Description: | Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,15UH ,±20% ,0.65A ,0.35R,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-02

ESRN20SR68NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,680nH ,±30% ,2.18A ,0.074R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S560MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,56uH ,±20% ,0.33A ,1.25R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S1R0NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,1uH ,±30% ,1.45A ,0.065R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S2R4NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,2.4UH ,±30% ,1.6A ,0.068R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S6R8MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,6.8UH ,±20% ,0.64A ,0.896R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S4R3NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,4.3uH ,±30% ,1A ,0.14R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S1R8NT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.8UH ,±30% ,1.7A ,0.05R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S3R6NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,3.6uH ,±30% ,1.12A ,0.11R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,33uH ,±20% ,0.42A ,0.81R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S5R1NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,5.1uH ,±30% ,0.95A ,0.155R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S120MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,12uH ,±20% ,0.7A ,0.29R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S1R0NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,1UH ,±30% ,1.8A ,0.108R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S560MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,56uH ,±20% ,0.24A ,2.32R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S3R3MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,3.3uH ,±20% ,1.4A ,0.1R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S150MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,15UH ,±20% ,0.71A ,0.36R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S820MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,82uH ,±20% ,0.26A ,2.14R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S150MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,15uH ,±20% ,0.65A ,0.25R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S7R5MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,7.5UH ,±20% ,0.75A ,0.667R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S2R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,2.7UH ,±20% ,1.19A ,0.239R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S2R2MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,1.5A ,0.085R ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in