✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3015-1R0N2A35031SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN35S1R0NT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0*1.5mm) |
| Value : | 1uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 2.35A |
| DC Resistance : | 0.03R |
| Description: | Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1UH ,±30% ,2.35A ,0.03R ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

ESRN35S151MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,150UH ,±20% ,0.19A ,3.8R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S100MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,10UH ,±20% ,0.55A ,1.092R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S150MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,15uH ,±20% ,0.47A ,0.61R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S1R5NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,1.5UH ,±30% ,2.01A ,0.045R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22SR68NT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,470nH ,±30% ,2.13A ,0.088R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S820MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,82uH ,±20% ,0.26A ,2.14R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S430MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,43UH ,±20% ,0.37A ,1.06R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S1R0NT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,1UH ,±30% ,2.1A ,0.102R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S150MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,15UH ,±20% ,0.71A ,0.36R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S1R2NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,1.2uH ,±30% ,1.46A ,0.065R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S390MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,39uH ,±20% ,0.37A ,1.1R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S5R1MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,5.1UH ,±20% ,0.82A ,0.5R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,47uH ,±20% ,0.37A ,1.1R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S3R3MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,3.3UH ,±20% ,1.36A ,0.08R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN68S121MT
Wire Wound Chip Inductors ,6028(6.0*6.0mm) ,120uH ,±20% ,- ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S2R2NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,2.2uH ,±30% ,1.09A ,0.11R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S220MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,22uH ,±20% ,0.59A ,0.36R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR47NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,470nH ,±30% ,2.35A ,- ,0.061R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN52S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,5020(5.0*5.0mm) ,47uH ,±20% ,700mA ,0.525R,- ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S560MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,56UH ,±20% ,0.28A ,1.38R,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in