✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3015-6R8M0A850031SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN35S6R8MT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0*1.5mm) |
| Value : | 6.8uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.85A |
| DC Resistance : | 0.2R |
| Description: | Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,6.8UH ,±20% ,0.85A ,0.2R,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-02

ESRN41S1R0NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,1uH ,±30% ,1.65A ,0.05R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S560MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,56uH ,±20% ,0.24A ,2.32R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S1R5MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,1.5UH ,±20% ,1.53A ,0.136R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S2R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,2.7UH ,±20% ,1.19A ,0.239R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S150MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,15uH ,±20% ,0.64A ,0.34R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S4R7MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,4.7UH ,±20% ,1.09A ,0.125R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S680MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,68uH ,±20% ,0.31A ,1.46R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S680MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,68uH ,±20% ,0.32A ,1R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR68NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,680nH ,±30% ,2.18A ,0.074R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S120MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,12uH ,±20% ,0.52A ,0.5R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S2R4NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,2.4UH ,±30% ,1.6A ,0.068R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S330MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,33UH ,±20% ,0.46A ,0.875R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S4R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,4.7UH ,±20% ,0.92A ,0.401R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,6.8uH ,±20% ,1.06A ,0.11R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S3R3NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,3.3uH ,±30% ,1.12A ,0.113R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S3R3MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,3.3UH ,±20% ,1.13A ,0.264R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S390MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,39UH ,±20% ,0.37A ,1.33R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN52S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,5020(5.0*5.0mm) ,33uH ,±20% ,830mA ,- ,0.37R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,47uH ,±20% ,0.42A ,0.65R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S3R3NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,3.3UH ,±30% ,0.98A ,0.328R ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in