| Product number: | L12-3015100M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S100MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 10uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.77A |
| DC Resistance : | 0.72A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),10uH,±20%,lsat:0.72A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

WPN252010H1R5MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,1.5uH ,±20% ,2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA3010S2R2NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S560MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S270MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),27uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201205SR54NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),540nH,±30%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S5R1MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),5.1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.05A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S2R2NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S101MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.23A ,lrms:0.21A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S470MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,47uH ,±20% ,260mA ,- ,2.535R ,Chip SMD
$0.027537 More

SWPA4030S120MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),12uH,±20%,lsat:1.7A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S201MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),200uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201210S2R7MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),2.7uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S3R3MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),3.3uH,±20%,lsat:2.45A ,lrms:1.23A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.031668 More

SWPA3010S510MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),51uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S4R7MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S1R0NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:5.26A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S121MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),120uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S1R8NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:4.5A ,lrms:3.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S430MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),43uH,±20%,lsat:0.77A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201210S2R7NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),2.7uH,±30%,lsat:0.35A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in