| Product number: | L12-3015101M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S101MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 100uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.21A |
| DC Resistance : | 0.23A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.23A ,lrms:0.21A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

SWPA3012S2R2NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S100NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),10uH,±30%,lsat:0.17A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S150MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),15uH,±20%,lsat:0.45A ,lrms:0.71A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S1R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±30%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S220MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),22uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S8R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),8.2uH,±20%,lsat:0.98A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S4R7MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.75A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S150MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:1.65A ,lrms:1.11A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S2R2NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.76A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S4R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±20%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

WPN252010H1R5MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,1.5uH ,±20% ,2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

MPH160809S3R3NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),3.3uH,±30%,lsat:0.125A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S180MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),18uH,±20%,lsat:1.4A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S560MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),56uH,±20%,lsat:0.26A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610H100MT
Power Inductors ,201610 ,10uH ,±20% ,650mA ,- ,0.826R ,Chip SMD
$0.023407 More

MPH201610S4R7MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),4.7uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201206SR22MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),220nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA252010S4R7MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S8R2MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),8.2uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S150MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.94A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in