| Product number: | L12-3015151M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S151MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 150uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.19A |
| DC Resistance : | 0.18A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),150uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:0.19A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA4012S150MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.64A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S2R2MT
Wire Wound Chip Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,2.2uH ,±0.1nH ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.025588 More

SWPA4030S2R2NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:4.9A ,lrms:2.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR24MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),240nH,±20%,lsat:10.5A ,lrms:4.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610H2R2MT
Power Inductors ,201610 ,2.2uH ,±20% ,1.45A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.024784 More

SWPA252012S150MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),15uH,±20%,lsat:0.68A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010S1R8MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.8uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S1R0NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1uH,±30%,lsat:2.32A ,lrms:2.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,47uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA4030S100MT
Wire Wound Chip Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA5020S101MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),100uH,±20%,lsat:0.53A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018SR68NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),680nH,±30%,lsat:4.9A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S680MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.47A ,lrms:0.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201210SR56MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),560nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S3R6MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.6uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S560MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.33A ,lrms:0.33A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S100MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,1.6A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

MPH201610S1R5MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201206SR33NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),330nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S150MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),15uH,±20%,lsat:0.45A ,lrms:0.71A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in