| Product number: | L12-30151R5N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S1R5NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 1.5uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.7A |
| DC Resistance : | 2.3A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.5uH,±30%,lsat:2.3A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

MPH160809S4R7NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±30%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S1R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.21A ,lrms:1.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S3R6MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),3.6uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S4R3MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),4.3uH,±20%,lsat:1.37A ,lrms:0.87A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S6R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),6.2uH,±20%,lsat:1.03A ,lrms:0.73A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR33NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),330nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S2R7NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.14A ,lrms:1.48A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010SR47NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SPH4018H1R0NT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,1uH ,±30% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SPH
$0.048738 More

SWPA4018S1R8NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:3A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610U1R0MT
Power Inductors ,201610 ,1uH ,±20% ,2.6A ,Chip SMD
$0.026986 More

SWPA5020S1R0NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1uH,±30%,lsat:4.1A ,lrms:3.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S121MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),120uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S1R2NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),1.2uH,±30%,lsat:5.1A ,lrms:2.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R0MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.0uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

SWPA4012S1R0NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:2.61A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S8R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:1.75A ,lrms:1.04A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S100NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),10uH,±30%,lsat:0.06A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020SR33NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),330nH,±30%,lsat:7.5A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in