| Product number: | L12-3015330M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S330MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 33uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.43A |
| DC Resistance : | 0.44A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA3012S4R7MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.9A ,lrms:1.24A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR68NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),680nH,±30%,lsat:6.4A ,lrms:2.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R5MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S3R3MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.3uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S150MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.64A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S750MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),75uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S360MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),36uH,±20%,lsat:0.34A ,lrms:0.44A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R2NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1.2uH,±30%,lsat:1.25A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S6R8MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:2.75A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S2R7NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.9A ,lrms:1.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S6R8MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.84A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S681MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,680uH ,330mA ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA4030S390MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:1.03A ,lrms:0.73A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S680MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.61A ,lrms:0.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S220MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),22uH,±20%,lsat:0.46A ,lrms:0.49A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010HR47MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,470nH ,±20% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

MPH252010SR47NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

WPN201610H100MT
Power Inductors ,201610 ,10uH ,±20% ,650mA ,- ,0.826R ,Chip SMD
$0.023407 More

SWPA4030S150MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:1.65A ,lrms:1.11A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S120MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),12uH,±20%,lsat:0.78A ,lrms:0.51A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in