| Product number: | L12-30153R6M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S3R6MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 3.6uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.2A |
| DC Resistance : | 1.28A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),3.6uH,±20%,lsat:1.28A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA5020S1R2NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1.2uH,±30%,lsat:4.5A ,lrms:3.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S3R6MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.6uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012SR82NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),820nH,±30%,lsat:3.02A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015SR50NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),500nH,±30%,lsat:3.9A ,lrms:2.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S1R5NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.8A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S120MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),12uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S220MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),22uH,±20%,lsat:0.52A ,lrms:0.57A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±30%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S150MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),15uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010S1R8MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.8uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S150MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S150MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),15uH,±20%,lsat:0.68A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030SR91NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),910nH,±30%,lsat:6.25A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S680MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.72A ,lrms:0.52A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S510MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),51uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S820MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010HR47MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,470nH ,±20% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA4018S220MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),22uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.59A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R5NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.27A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S330MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.49A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in