| Product number: | L12-30153R9M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S3R9MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 3.9uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.2A |
| DC Resistance : | 1.2A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),3.9uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

SWPA3010S1R0NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1uH,±30%,lsat:1.4A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S151MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),150uH,±20%,lsat:0.31A ,lrms:0.22A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S6R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),6.8uH,±30%,lsat:0.13A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S3R6MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),3.6uH,±20%,lsat:2.8A ,lrms:1.54A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S6R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),6.2uH,±20%,lsat:1.03A ,lrms:0.73A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S220MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),22uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR22MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),220nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020SR24MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),240nH,±20%,lsat:10.5A ,lrms:4.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S100MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),10uH,±20%,lsat:1.7A ,lrms:1.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S2R7MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),2.7uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.02A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R5MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.5uH ,±20% ,2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

SWPA4012SR82NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),820nH,±30%,lsat:3.02A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S1R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±30%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S470MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),47uH,±20%,lsat:0.27A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610SR47MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),470nH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA252012S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.025588 More

SWPA4018S470MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.57A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S3R9MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.9uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.24A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S2R2NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.76A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S510MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),51uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in