| Product number: | L12-30154R3M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S4R3MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 4.3uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.14A |
| DC Resistance : | 1.2A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),4.3uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

SWPA4012S270MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),27uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201210S2R7MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),2.7uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S1R5NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:4.45A ,lrms:1.98A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R8NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1.8uH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S5R1MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),5.1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.05A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S100MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),10uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S220MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),22uH,±20%,lsat:1.15A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S6R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),6.2uH,±20%,lsat:2.15A ,lrms:1.08A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S4R7NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),4.7uH,±30%,lsat:2.2A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S3R6NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),3.6uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.12A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S101MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S8R2MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),8.2uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S1R5NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:2.1A ,lrms:1.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S150MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),15uH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:1.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S151MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),150uH,±20%,lsat:0.31A ,lrms:0.22A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR33MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),330nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S1R2NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),1.2uH,±30%,lsat:5.1A ,lrms:2.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S1R2NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),1.2uH,±30%,lsat:2.38A ,lrms:1.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S1R5NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1.5uH,±30%,lsat:4.1A ,lrms:3.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015SR50NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),500nH,±30%,lsat:3.9A ,lrms:2.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in