| Product number: | L12-30154R7M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S4R7MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 4.7uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.09A |
| DC Resistance : | 1.1A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),4.7uH,±20%,lsat:1.1A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-04

SWPA4012S470MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R0MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201206SR33MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),330nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH160809S1R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±30%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S820MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010SR47MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±20%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4012S820MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.26A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R5NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.27A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S7R5MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),7.5uH,±20%,lsat:0.97A ,lrms:0.68A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR24MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),240nH,±20%,lsat:10.5A ,lrms:4.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S101MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),100uH,±20%,lsat:0.25A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR47NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),470nH,±30%,lsat:7A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S3R3MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),3.3uH,±20%,lsat:3.3A ,lrms:2.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S150MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.94A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201205SR54MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),540nH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S6R8MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:2.2A ,lrms:1.04A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR33NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),330nH,±30%,lsat:7.5A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S6R8MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),6.8uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH160809S6R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),6.8uH,±30%,lsat:0.13A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

WPN201610H4R7MT
Power Inductors ,201610 ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.026075 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in