| Product number: | L12-30155R1M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S5R1MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 5.1uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.05A |
| DC Resistance : | 1A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),5.1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.05A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

SWPA4018S221MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),220uH,±20%,lsat:0.27A ,lrms:0.17A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R0NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1uH,±30%,lsat:1.4A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S102MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,1000uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.112099 More

SWPA3015S180MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),18uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.59A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SPH4018H4R7MT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.7A ,- ,0.084R ,Chip SMD
$0.045436 More

SWPA5020S1R2NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1.2uH,±30%,lsat:4.5A ,lrms:3.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610H100MT
Power Inductors ,201610 ,10uH ,±20% ,650mA ,- ,0.826R ,Chip SMD
$0.023407 More

SWPA4012S820MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.26A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S390MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S3R6MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),3.6uH,±20%,lsat:1.46A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S330MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.49A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S120MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),12uH,±20%,lsat:1.5A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S2R7NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.14A ,lrms:1.48A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S220MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),22uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.59A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN4012H2R2MT
Power Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,2.8A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.059217 More

SWPA4010S1R0NT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:2A ,lrms:1.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S330MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:1.1A ,lrms:0.84A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S3R3NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),3.3uH,±30%,lsat:0.97A ,lrms:0.96A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S150MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),15uH,±20%,lsat:0.68A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S2R7MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),2.7uH,±20%,lsat:1.72A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in