| Product number: | L12-30156R8M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S6R8MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0mm) |
| Value : | 6.8uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.85A |
| DC Resistance : | 0.85A |
| Description: | Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA3012S220MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),22uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010SR47NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S750MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),75uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.48A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S4R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±20%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S2R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.6A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SPH4018H2R2MT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,3.4A ,Chip SMD
$0.048738 More

MPH201610S1R5MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SPH4018H1R0NT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,1uH ,±30% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SPH
$0.048738 More

MPH201610S4R7NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),4.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S220MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),22uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.38A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S470MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),47uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R8NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.8uH,±30%,lsat:1.75A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SPH4018H4R7MT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.7A ,- ,0.084R ,Chip SMD
$0.045436 More

SWPA3010S6R8MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.66A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R8NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1.8uH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S820MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S8R2MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:2.1A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S100MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),10uH,±20%,lsat:0.06A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S120MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),12uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.73A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S101MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),100uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.31A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in