| Product number: | L12-40101R0N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA4010S1R0NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 4010(4.0*4.0*1.0mm) |
| Value : | 1uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.9A |
| DC Resistance : | 2A |
| Description: | Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:2A ,lrms:1.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

SWPA5012S150MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),15uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SPH4018H1R0NT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,1uH ,±30% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SPH
$0.048738 More

MPH201610S4R7NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),4.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S470MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.72A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S5R1NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),5.1uH,±30%,lsat:1.55A ,lrms:0.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S331MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,330uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA3010S150MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),15uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S6R8MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.84A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S820MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S150MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.94A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010H2R2MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,2.2uH ,±20% ,1.5A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA6045S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,47uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

MPH201214S6R8NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),6.8uH,±30%,lsat:0.21A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA252010S2R2MT
Wire Wound Chip Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,2.2uH ,±0.1nH ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.025588 More

SWPA4012S180MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),18uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S680MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.61A ,lrms:0.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR33NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),330nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S510MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),51uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S2R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),2.2uH,±20%,lsat:1.85A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010H1R0MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,1uH ,±20% ,2.5A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in