| Product number: | L12-4012220M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA4012S220MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 4012(4.0*4.0mm) |
| Value : | 22uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.49A |
| DC Resistance : | 0.46A |
| Description: | Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),22uH,±20%,lsat:0.46A ,lrms:0.49A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

MPH201612S100NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),10uH,±30%,lsat:0.17A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA8040S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,8040(8.0*8.0mm) ,6.8uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.071889 More

SWPA3015S1R0MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.0uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

MPH160809S3R3NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),3.3uH,±30%,lsat:0.125A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S680MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),68uH,±20%,lsat:0.24A ,lrms:0.33A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R5MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S1R2NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1.2uH,±30%,lsat:5.8A ,lrms:3.82A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S1R0NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:4.8A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S8R2MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),8.2uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN4020H2R2MT
Power Inductors ,4020(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,4.3A ,Chip SMD ,-
$0.053422 More

SWPA4010S150MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.54A ,lrms:0.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012SR82NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),820nH,±30%,lsat:3.02A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S681MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,680uH ,330mA ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA4018S6R8MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:1.45A ,lrms:1.06A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S3R3MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),3.3uH,±20%,lsat:1.32A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S120MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),12uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.73A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S510MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),51uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S681MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),680uH,±20%,lsat:0.19A ,lrms:0.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S121MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),120uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S3R6MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.6uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in