| Product number: | L12-40122R2N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA4012S2R2NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 4012(4.0*4.0mm) |
| Value : | 2.2uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.32A |
| DC Resistance : | 1.76A |
| Description: | Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.76A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

MPH201206SR22NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),220nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH160809S6R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),6.8uH,±30%,lsat:0.13A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201205SR54NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),540nH,±30%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201206SR22MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),220nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S2R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),2.2uH,±20%,lsat:3.4A ,lrms:1.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S270MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),27uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S430MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),43uH,±20%,lsat:0.37A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S5R1MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),5.1uH,±20%,lsat:2.3A ,lrms:1.27A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR47NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),470nH,±30%,lsat:7A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S680MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),68uH,±20%,lsat:0.24A ,lrms:0.33A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S100MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),10uH,±20%,lsat:0.17A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S1R0NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:5.26A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S360MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),36uH,±20%,lsat:0.4A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S2R2MT
Wire Wound Chip Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,2.2uH ,±0.1nH ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.025588 More

SWPA5020S121MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),120uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S2R2MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),2.2uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809SR68MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),680nH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018SR47MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,470nH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

SWPA3015S2R7NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.52A ,lrms:1.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S100NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),10uH,±30%,lsat:0.17A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in