| Product number: | L12-40123R3N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA4012S3R3NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 4012(4.0*4.0mm) |
| Value : | 3.3uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.12A |
| DC Resistance : | 1.72A |
| Description: | Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),3.3uH,±30%,lsat:1.72A ,lrms:1.12A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-14

SWPA3010S1R2NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1.2uH,±30%,lsat:1.25A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S330MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S5R6MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),5.6uH,±20%,lsat:2.2A ,lrms:1.22A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S101MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.23A ,lrms:0.21A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S390MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),39uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S2R7NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.52A ,lrms:1.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S470MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),47uH,±20%,lsat:0.27A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S2R2MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),2.2uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010S1R8MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.8uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA252012S2R7MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),2.7uH,±20%,lsat:1.72A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5040S331MT
Wire Wound Chip Inductors ,5040(5.0*5.0mm) ,330uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.043865 More

SWPA3015S680MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),68uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.23A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S4R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±20%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA252010S2R2NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S270MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),27uH,±20%,lsat:1.02A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S560MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR22NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),220nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S1R5NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.62A ,lrms:2.01A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S151MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),150uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in