| Product number: | L12-40124R3N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA4012S4R3NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 4012(4.0*4.0mm) |
| Value : | 4.3uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1A |
| DC Resistance : | 1.58A |
| Description: | Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),4.3uH,±30%,lsat:1.58A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA4020S3R6MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),3.6uH,±20%,lsat:2.8A ,lrms:1.54A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S1R5NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:2.1A ,lrms:1.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S1R8NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:2.12A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S101MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010SR56NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),560nH,±30%,lsat:2.9A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S100MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:1.6A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5040S331MT
Wire Wound Chip Inductors ,5040(5.0*5.0mm) ,330uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.043865 More

SWPA5020S1R0NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1uH,±30%,lsat:4.1A ,lrms:3.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S3R9MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.9uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.24A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S680MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.38A ,lrms:0.27A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S470MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.72A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S151MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),150uH,±20%,lsat:0.31A ,lrms:0.22A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S2R2NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S270MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),27uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S2R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.6A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R2NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.22A ,lrms:2.01A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010HR24MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,240nH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.024233 More

SWPA4020SR47NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),470nH,±30%,lsat:7A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in