| Product number: | L12-4012680M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA4012S680MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 4012(4.0*4.0mm) |
| Value : | 68uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.27A |
| DC Resistance : | 0.38A |
| Description: | Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.38A ,lrms:0.27A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

MPH160809S2R7NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),2.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA252012S7R5MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),7.5uH,±20%,lsat:0.97A ,lrms:0.68A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,47uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA4030S390MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:1.03A ,lrms:0.73A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S6R8MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S4R3MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),4.3uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010SR56NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),560nH,±30%,lsat:2.9A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S4R7MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),4.7uH,±20%,lsat:1.1A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR33MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),330nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S1R0NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:5.26A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S820MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S2R2MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

SWPA4030S3R3MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),3.3uH,±20%,lsat:3.3A ,lrms:2.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610H100MT
Power Inductors ,201610 ,10uH ,±20% ,650mA ,- ,0.826R ,Chip SMD
$0.023407 More

SWPA4020S620MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),62uH,±20%,lsat:0.65A ,lrms:0.39A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S180MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),18uH,±20%,lsat:1.4A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S2R7MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),2.7uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.02A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S3R3NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),3.3uH,±30%,lsat:0.97A ,lrms:0.96A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S470MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),47uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in