| Product number: | L12-4012820M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA4012S820MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 4012(4.0*4.0mm) |
| Value : | 82uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.26A |
| DC Resistance : | 0.28A |
| Description: | Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.26A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

SWPA4020S390MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:0.82A ,lrms:0.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S331MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,330uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA252012S220MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),22uH,±20%,lsat:0.53A ,lrms:0.38A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S1R5NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),1.5uH,±30%,lsat:3.7A ,lrms:1.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R5NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±30%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4012S330MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S2R2NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S390MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),39uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S100MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),10uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S5R1MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),5.1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.05A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S5R1NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),5.1uH,±30%,lsat:1.55A ,lrms:0.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S4R7NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),4.7uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.05A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S7R5MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),7.5uH,±20%,lsat:1.85A ,lrms:1.08A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809SR68MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),680nH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S750MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),75uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S390MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S3R6NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),3.6uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.12A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S360MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),36uH,±20%,lsat:0.4A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S100MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),10uH,±20%,lsat:0.06A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA5012S100MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),10uH,±20%,lsat:1.4A ,lrms:0.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in