| Product number: | L12-4018150M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA4018S150MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 4018(4.0*4.0mm) |
| Value : | 15uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.65A |
| DC Resistance : | 0.94A |
| Description: | Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.94A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03

SWPA4012S4R7NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),4.7uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.05A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S1R0NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:4.78A ,lrms:2.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S560MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),56uH,±20%,lsat:0.26A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR24MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),240nH,±20%,lsat:10.5A ,lrms:4.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S3R3MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),3.3uH,±20%,lsat:0.125A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4012S330MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S2R2NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),2.2uH,±30%,lsat:3.1A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030SR91NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),910nH,±30%,lsat:6.25A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S100NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),10uH,±30%,lsat:0.17A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S4R7MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),4.7uH,±20%,lsat:2.35A ,lrms:1.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S390MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),39uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S430MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),43uH,±20%,lsat:0.77A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S3R3MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),3.3uH,±20%,lsat:3.2A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S180MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),18uH,±20%,lsat:1.25A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S3R3MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),3.3uH,±20%,lsat:1.32A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S2R2MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),2.2uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010SR47NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S1R5NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:3.35A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S121MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),120uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S4R7MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in