| Product number: | L12-60459R1M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA6045S9R1MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 6045(6.0*6.0mm) |
| Value : | 9.1uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 2.6A |
| DC Resistance : | 3.35A |
| Description: | Power Inductors,6045(6.0*6.0mm),9.1uH,±20%,lsat:3.35A ,lrms:2.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-06

MPH201610SR47MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),470nH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SPH4018H4R7MT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.7A ,- ,0.084R ,Chip SMD
$0.045436 More

MPH201210S2R7NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),2.7uH,±30%,lsat:0.35A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S150MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:1.65A ,lrms:1.11A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S270MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),27uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S620MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),62uH,±20%,lsat:0.65A ,lrms:0.39A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S100MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),10uH,±20%,lsat:0.17A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201210SR56MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),560nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH252010S1R8NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.8uH,±30%,lsat:0.7A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA5040S331MT
Wire Wound Chip Inductors ,5040(5.0*5.0mm) ,330uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.043865 More

MPH201210S2R7MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),2.7uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S430MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),43uH,±20%,lsat:0.23A ,lrms:0.27A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S1R2NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),1.2uH,±30%,lsat:5.1A ,lrms:2.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S750MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),75uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S470MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,47uH ,±20% ,260mA ,- ,2.535R ,Chip SMD
$0.027537 More

SWPA5020S100MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),10uH,±20%,lsat:1.7A ,lrms:1.55A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S2R2NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:4.9A ,lrms:2.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S6R8MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),6.8uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S470MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),47uH,±20%,lsat:0.27A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S6R8MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:1.45A ,lrms:1.06A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in