| Product number: | L12-6045R68N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA6045SR68NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 6045(6.0*6.0mm) |
| Value : | 680nH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 5.7A |
| DC Resistance : | 11A |
| Description: | Power Inductors,6045(6.0*6.0mm),680nH,±30%,lsat:11A ,lrms:5.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-27

MPH201205SR54NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),540nH,±30%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S2R4NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.4uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S470MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.57A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.21A ,lrms:1.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S330MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S390MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SPH4018H1R0NT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,1uH ,±30% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SPH
$0.048738 More

SWPA252010S1R5NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.8A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S201MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),200uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S3R3NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),3.3uH,±30%,lsat:2.4A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S1R5NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:2.1A ,lrms:1.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S180MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),18uH,±20%,lsat:1.25A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S560MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),56uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.24A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S101MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),100uH,±20%,lsat:0.4A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S101MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),100uH,±20%,lsat:0.53A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S1R0NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),1uH,±30%,lsat:4.4A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S4R3NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),4.3uH,±30%,lsat:1.58A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S1R0NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:5.26A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S1R5NT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.68A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in