| Product number: | L12-6045R82N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA6045SR82NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 6045(6.0*6.0mm) |
| Value : | 820nH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 5.9A |
| DC Resistance : | 10.35A |
| Description: | Power Inductors,6045(6.0*6.0mm),820nH,±30%,lsat:10.35A ,lrms:5.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-27

WPN252010H1R5MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,1.5uH ,±20% ,2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

MPH201610S2R2NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±30%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S560MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),56uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.24A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S470MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.57A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR22NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),220nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201610S2R2MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S560MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),56uH,±20%,lsat:0.26A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R5NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.5uH,±30%,lsat:2.3A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S3R6MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),3.6uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015SR50NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),500nH,±30%,lsat:3.9A ,lrms:2.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S100MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:1.6A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S510MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),51uH,±20%,lsat:0.9A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S6R8MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.84A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S510MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),51uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S9R1MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),9.1uH,±20%,lsat:0.91A ,lrms:0.62A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S6R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),6.2uH,±20%,lsat:2.15A ,lrms:1.08A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S150MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:1.65A ,lrms:1.11A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S201MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),200uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010HR47MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,470nH ,±20% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA4030S360MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),36uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:0.83A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in