| Product number: | L12-80402R2N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA8040S2R2NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 8040(8.0*8.0mm) |
| Value : | 2.2uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 5.15A |
| DC Resistance : | 7.1A |
| Description: | Power Inductors,8040(8.0*8.0mm),2.2uH,±30%,lsat:7.1A ,lrms:5.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-13

SWPA3015S5R1MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),5.1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.05A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S360MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),36uH,±20%,lsat:0.4A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S4R3MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),4.3uH,±20%,lsat:1.37A ,lrms:0.87A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S470MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,47uH ,±20% ,260mA ,- ,2.535R ,Chip SMD
$0.027537 More

SWPA5020S120MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),12uH,±20%,lsat:1.5A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S1R5NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),1.5uH,±30%,lsat:3.7A ,lrms:1.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S6R8MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.75A ,lrms:0.98A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S2R7NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.14A ,lrms:1.48A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S180MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),18uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.59A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S430MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),43uH,±20%,lsat:0.23A ,lrms:0.27A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S470MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R5NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.27A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S4R7NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±30%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S7R5MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),7.5uH,±20%,lsat:1.85A ,lrms:1.08A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S510MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),51uH,±20%,lsat:0.9A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S8R2MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),8.2uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S471KT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),470uH,±10%,lsat:0.3A ,lrms:0.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S470MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.74A ,lrms:0.44A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610H2R2MT
Power Inductors ,201610 ,2.2uH ,±20% ,1.45A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.024784 More

SWPA4030S910MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),91uH,±20%,lsat:0.65A ,lrms:0.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in