| Product number: | L12-80405R6N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA8040S5R6NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 8040(8.0*8.0mm) |
| Value : | 5.6uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 3.85A |
| DC Resistance : | 6A |
| Description: | Power Inductors,8040(8.0*8.0mm),5.6uH,±30%,lsat:6A ,lrms:3.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-18

SWPA252012S6R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),6.2uH,±20%,lsat:1.03A ,lrms:0.73A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S4R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±20%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S220MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),22uH,±20%,lsat:0.52A ,lrms:0.57A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S9R1MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),9.1uH,±20%,lsat:0.91A ,lrms:0.62A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S100MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:0.62A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S4R7NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),4.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH252010S1R8NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.8uH,±30%,lsat:0.7A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S330MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.49A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S220MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),22uH,±20%,lsat:1.3A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S330MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S330MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),33uH,±20%,lsat:0.29A ,lrms:0.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S4R7MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA3012S101MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S3R3NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),3.3uH,±30%,lsat:0.27A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S2R7NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.52A ,lrms:1.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S430MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),43uH,±20%,lsat:0.37A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S6R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),6.2uH,±20%,lsat:2.15A ,lrms:1.08A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S1R2NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1.2uH,±30%,lsat:5.8A ,lrms:3.82A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S2R2NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:4.9A ,lrms:2.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in