| Product number: | L12-8065100M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA8065S100MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 8065(8.0*8.0mm) |
| Value : | 10uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 3.2A |
| DC Resistance : | 8A |
| Description: | Power Inductors,8065(8.0*8.0mm),10uH,±20%,lsat:8A ,lrms:3.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-27

SWPA4012S2R2NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.76A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S681MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,680uH ,330mA ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA3015S1R5MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.5uH ,±20% ,2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

SWPA4020S4R7MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),4.7uH,±20%,lsat:2.35A ,lrms:1.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S101MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),100uH,±20%,lsat:0.53A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S2R2MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),2.2uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S9R1MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),9.1uH,±20%,lsat:0.91A ,lrms:0.62A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S4R3MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),4.3uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S470MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),47uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S2R7NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.9A ,lrms:1.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S7R5MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),7.5uH,±20%,lsat:2.2A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S120MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),12uH,±20%,lsat:0.78A ,lrms:0.51A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S470MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.74A ,lrms:0.44A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201210S2R7NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),2.7uH,±30%,lsat:0.35A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S120MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),12uH,±20%,lsat:0.43A ,lrms:0.52A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S620MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),62uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.63A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±30%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S1R8NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:4.5A ,lrms:3.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S180MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),18uH,±20%,lsat:0.43A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S471KT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),470uH,±10%,lsat:0.3A ,lrms:0.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in