| Product number: | L12-8065150M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA8065S150MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 8065(8.0*8.0mm) |
| Value : | 15uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 3.25A |
| DC Resistance : | 5.7A |
| Description: | Power Inductors,8065(8.0*8.0mm),15uH,±20%,lsat:5.7A ,lrms:3.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

WPN252010HR47MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,470nH ,±20% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA3015S4R3MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),4.3uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R0MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S4R7MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA3015S270MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),27uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S121MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),120uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S101MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),100uH,±20%,lsat:0.4A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S100MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),10uH,±20%,lsat:0.17A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S151MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),150uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:0.19A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610SR47NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),470nH,±30%,lsat:1.35A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S750MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),75uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.48A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201210S2R7MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),2.7uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4012S5R1NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),5.1uH,±30%,lsat:1.55A ,lrms:0.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S470MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.57A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R0NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1uH,±30%,lsat:1.4A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.025588 More

SPH4018H1R0NT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,1uH ,±30% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SPH
$0.048738 More

SWPA4012S3R6NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),3.6uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.12A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S390MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),39uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S390MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),39uH,±20%,lsat:0.41A ,lrms:0.39A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in