| Product number: | L12-80654R7M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA8065S4R7MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 8065(8.0*8.0mm) |
| Value : | 4.7uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 4.7A |
| DC Resistance : | 8.5A |
| Description: | Power Inductors,8065(8.0*8.0mm),4.7uH,±20%,lsat:8.5A ,lrms:4.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-16

MPH252010SR47MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±20%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030SR91NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),910nH,±30%,lsat:6.25A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S2R7NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),2.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH252010S1R5NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S2R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),2.2uH,±20%,lsat:3.4A ,lrms:1.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R0MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4012S100MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S620MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),62uH,±20%,lsat:0.65A ,lrms:0.39A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S150MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),15uH,±20%,lsat:0.68A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S681MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),680uH,±20%,lsat:0.19A ,lrms:0.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S2R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),2.7uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S8R2MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),8.2uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S100MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:1.6A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S6R8MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),6.8uH,±20%,lsat:1.7A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S8R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:1.75A ,lrms:1.04A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S101MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),100uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.31A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S4R7NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),4.7uH,±30%,lsat:2.2A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030SR68NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),680nH,±30%,lsat:6.8A ,lrms:4.56A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S150MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.54A ,lrms:0.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S3R6MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.6uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in