| Product number: | L12-80656R8M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA8065S6R8MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 8065(8.0*8.0mm) |
| Value : | 6.8uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 4.5A |
| DC Resistance : | 7.5A |
| Description: | Power Inductors,8065(8.0*8.0mm),6.8uH,±20%,lsat:7.5A ,lrms:4.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

MPH160809S100MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),10uH,±20%,lsat:0.06A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH160809S2R7NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),2.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S120MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),12uH,±20%,lsat:1.7A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S560MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S120MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),12uH,±20%,lsat:1.5A ,lrms:0.88A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R2NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.22A ,lrms:2.01A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R0NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1uH,±30%,lsat:1.4A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S681MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),680uH,±20%,lsat:0.19A ,lrms:0.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S3R6MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),3.6uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S560MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.41A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S150MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),15uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S3R3MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),3.3uH,±20%,lsat:3.3A ,lrms:2.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S3R6NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),3.6uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.12A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S8R2MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:2.1A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S470MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.72A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.21A ,lrms:1.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S100MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),10uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:0.83A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.025885 More

WPN4020H2R2MT
Power Inductors ,4020(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,4.3A ,Chip SMD ,-
$0.053422 More

MPH201206SR33NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),330nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in