| Product number: | L12-8065R68M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA8065SR68MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 8065(8.0*8.0mm) |
| Value : | 680nH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 7.5A |
| DC Resistance : | 24A |
| Description: | Power Inductors,8065(8.0*8.0mm),680nH,±20%,lsat:24A ,lrms:7.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

SWPA3012S6R8MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.75A ,lrms:0.98A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S3R9MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.9uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.24A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S6R2MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),6.2uH,±20%,lsat:1A ,lrms:0.86A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S470MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S1R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±30%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA252012S5R1MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),5.1uH,±20%,lsat:1.23A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S4R7NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),4.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S1R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.21A ,lrms:1.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201210SR56NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),560nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S4R7MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA3015S180MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),18uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.59A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010SR47MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±20%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S560MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S4R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±20%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201610SR47MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),470nH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA8040S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,8040(8.0*8.0mm) ,6.8uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.071889 More

SWPA4018S220MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),22uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.59A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809SR68MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),680nH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S100MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:1.6A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S150MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in