| Product number: | MOS-MNM0661W25M2660011CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJD04N60A |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.25W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 4A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 600V |
| Package : | TO-251-3L |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJD04N60A ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-02

IRF830
MOS ,N-ch ,IRF830 ,2W ,4.5A ,500V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ3139K
MOS ,P-ch ,CJ3139K ,0.15W ,-0.66A ,-20V ,SOT-723
$0.019715 More

CJ2307
MOS ,P-ch ,CJ2307 ,1.1W ,-2.7A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2102
MOS ,N-ch ,CJ2102 ,0.2W ,2.1A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJB04N65A
MOS ,N-ch ,CJB04N65A ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJK3407
MOS ,P-ch ,CJK3407 ,0.3W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJ2301
MOS ,P-ch ,CJ2301 ,0.35W ,-2.3A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJB02N65
MOS ,N-ch ,CJB02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

2N7002T
MOS ,N-ch ,2N7002T ,0.15W ,0.115A ,60V ,SOT-523
$0.000000 More

CJ2312
MOS ,N-ch ,CJ2312 ,0.25W ,5A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2321
MOS ,P-ch ,CJ2321 ,0.35W ,-2.9A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

2N7000
MOS ,N-ch ,2N7000 ,0.35W ,0.2A ,60V ,TO-92
$0.000000 More

CJ2101
MOS ,P-ch ,CJ2101 ,0.29W ,-1.4A ,-8V ,SOT-323
$0.000000 More

CJ2309A
MOS ,CJ2309A ,P-ch ,0.35W ,-2A ,-60V ,- ,SOT-23
$0.036186 More

CJP04N60
MOS ,N-ch ,CJP04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ2305
MOS ,P-ch ,CJ2305 ,0.35W ,-4.1A ,-12V ,SOT-23
$0.026203 More

CJ2310
MOS ,N-ch ,CJ2310 ,0.35W ,3A ,60V ,SOT-23
$0.000000 More

CJU01N65B
MOS ,N-ch ,CJU01N65B ,1.25W ,1A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJL3407
MOS ,P-ch ,CJL3407 ,0.35W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

CJL3415
MOS ,P-ch ,CJL3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23-6L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in