| Product number: | MOS-MNM0691W25M3560V13CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJQ4438 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.25W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 8.2A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 60V |
| Package : | SOP8 |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJQ4438 ,1.25W ,8.2A ,60V ,SOP8 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

CJPF05N60
MOS ,N-ch ,CJPF05N60 ,2W ,4.5A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

2SK3541
MOS ,N-ch ,2SK3541 ,0.15W ,0.1A ,30V ,SOT-723
$0.000000 More

CJQ4435
MOS ,P-ch ,CJQ4435 ,1.4W ,-9.1A ,-30V ,SOP8
$0.000000 More

CJB02N65
MOS ,N-ch ,CJB02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJP04N65
MOS ,N-ch ,CJP04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ8810
MOS ,N-ch ,CJ8810 ,0.3W ,7A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJD02N60
MOS ,N-ch ,CJD02N60 ,1.25W ,2A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJP04N60
MOS ,N-ch ,CJP04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJU02N65
MOS ,N-ch ,CJU02N65 ,1.25W ,2A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

M7002NND03
MOS ,N-ch ,M7002NND03 ,0.15W ,0.115A ,60V ,WBFBP-03B
$0.000000 More

CJK3407
MOS ,P-ch ,CJK3407 ,0.3W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJ2301
MOS ,P-ch ,CJ2301 ,0.35W ,-2.3A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2102
MOS ,N-ch ,CJ2102 ,0.2W ,2.1A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJW1012
MOS ,N-ch ,CJW1012 ,0.275W ,0.5A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJU04N65A
MOS ,N-ch ,CJU04N65A ,1.25W ,4A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJL3443
MOS ,P-ch ,CJL3443 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

IRF840
MOS ,N-ch ,IRF840 ,2W ,8A ,500V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJD04N60
MOS ,N-ch ,CJD04N60 ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJP04N60A
MOS ,N-ch ,CJP04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJP85N80
MOS ,N-ch ,CJP85N80 ,2W ,80A ,85V ,TO-220-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in