| Product number: | MOS-MNM0721W25M2960014CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJU01N60 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.25W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 1A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 600V |
| Package : | TO-252-2L(4R) |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJU01N60 ,1.25W ,1A ,600V ,TO-252-2L(4R) |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

IRF840
MOS ,N-ch ,IRF840 ,2W ,8A ,500V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJQ4438
MOS ,N-ch ,CJQ4438 ,1.25W ,8.2A ,60V ,SOP8
$0.000000 More

CJPF07N60
MOS ,N-ch ,CJPF07N60 ,2W ,7A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ3415
MOS ,P-ch ,CJ3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJQ9435
MOS ,P-ch ,CJQ9435 ,1.25W ,-5.1A ,-30V ,SOP8
$0.000000 More

CJ3139K
MOS ,P-ch ,CJ3139K ,0.15W ,-0.66A ,-20V ,SOT-723
$0.019715 More

CJQ4459
MOS ,P-ch ,CJQ4459 ,1.25W ,-6.5A ,-30V ,SOP8
$0.000000 More

CJ2301S
MOS ,P-ch ,CJ2301S ,0.35W ,-2.3A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJPF04N65
MOS ,N-ch ,CJPF04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJM1216
MOS ,P-ch ,CJM1216 ,2.5W ,-16A ,-12V ,DFNWB2*2-6L
$0.000000 More

CJL3407
MOS ,P-ch ,CJL3407 ,0.35W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

CJK2305
MOS ,P-ch ,CJK2305 ,0.3W ,-3.5A ,-20V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

2N7000
MOS ,N-ch ,2N7000 ,0.35W ,0.2A ,60V ,TO-92
$0.000000 More

CJL3443
MOS ,P-ch ,CJL3443 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

CJPF04N60A
MOS ,N-ch ,CJPF04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ2321
MOS ,P-ch ,CJ2321 ,0.35W ,-2.9A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2102
MOS ,N-ch ,CJ2102 ,0.2W ,2.1A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJP02N65
MOS ,N-ch ,CJP02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJU4828
MOS ,N-ch ,CJU4828 ,1.25W ,4.5A ,60V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJ2305
MOS ,P-ch ,CJ2305 ,0.35W ,-4.1A ,-8V ,SOT-23
$0.024956 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in