| Product number: | MOS-MNM0771W25M2665014CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJU04N65 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.25W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 4A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 650V |
| Package : | TO-252-2L(4R) |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJU04N65 ,1.25W ,4A ,650V ,TO-252-2L(4R) |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

CJ3134K
MOS ,N-ch ,CJ3134K ,0.15W ,0.75A ,20V ,SOT-723
$0.019715 More

CJPF04N65
MOS ,N-ch ,CJPF04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJD01N65B
MOS ,N-ch ,CJD01N65B ,1.25W ,1A ,650V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJ2301
MOS ,P-ch ,CJ2301 ,0.35W ,-2.3A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJU04N60
MOS ,N-ch ,CJU04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJ2303
MOS ,P-ch ,CJ2303 ,0.35W ,-1.9A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2312
MOS ,N-ch ,CJ2312 ,0.25W ,5A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ3415
MOS ,P-ch ,CJ3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ3400
MOS ,N-ch ,CJ3400 ,0.35W ,5.8A ,30V ,SOT-23
$0.020713 More

CJPF08N60
MOS ,N-ch ,CJPF08N60 ,2W ,8A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJPF07N60
MOS ,N-ch ,CJPF07N60 ,2W ,7A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJA03N10
MOS ,N-ch ,CJA03N10 ,0.5W ,3A ,100V ,SOT-89-3L
$0.000000 More

CJV01N65B
MOS ,N-ch ,CJV01N65B ,0.625W ,1A ,650V ,TO-92
$0.000000 More

CJ2306
MOS ,N-ch ,CJ2306 ,0.75W ,3.16A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ8810
MOS ,N-ch ,CJ8810 ,0.3W ,7A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJQ4459
MOS ,P-ch ,CJQ4459 ,1.25W ,-6.5A ,-30V ,SOP8
$0.000000 More

CJP85N80
MOS ,N-ch ,CJP85N80 ,2W ,80A ,85V ,TO-220-3L
$0.000000 More

IRF730
MOS ,N-ch ,IRF730 ,2W ,5.5A ,400V ,TO-220-3L
$0.000000 More

BSS138
MOS ,N-ch ,BSS138 ,0.35W ,0.22A ,50V ,SOT-23
$0.000000 More

CJL3407
MOS ,P-ch ,CJL3407 ,0.35W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-6L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in