| Product number: | MOS-MNM0811W40M3130V13CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJQ4410 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.4W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 7.5A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 30V |
| Package : | SOP8 |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJQ4410 ,1.4W ,7.5A ,30V ,SOP8 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

CJPF02N65
MOS ,N-ch ,CJPF02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJD04N65
MOS ,N-ch ,CJD04N65 ,1.25W ,4A ,650V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJB04N60A
MOS ,N-ch ,CJB04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJQ4438
MOS ,N-ch ,CJQ4438 ,1.25W ,8.2A ,60V ,SOP8
$0.000000 More

CJPF08N65
MOS ,N-ch ,CJPF08N65 ,2W ,8A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

2SK3018
MOS ,N-ch ,2SK3018 ,0.2W ,0.1A ,30V ,SOT-323
$0.000000 More

2SK3541
MOS ,N-ch ,2SK3541 ,0.15W ,0.1A ,30V ,SOT-723
$0.000000 More

IRFB830
MOS ,N-ch ,IRFB830 ,2W ,4.5A ,500V ,TO-263-3L
$0.000000 More

CJPF05N60
MOS ,N-ch ,CJPF05N60 ,2W ,4.5A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

2N7002KW
MOS ,N-ch ,2N7002KW ,0.2W ,0.34A ,60V ,SOT-323
$0.000000 More

CJU01N60
MOS ,N-ch ,CJU01N60 ,1.25W ,1A ,600V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJPF12N65
MOS ,N-ch ,CJPF12N65 ,2W ,12A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ3404
MOS ,N-ch ,CJ3404 ,0.35W ,5.8A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJQ4435
MOS ,P-ch ,CJQ4435 ,1.4W ,-9.1A ,-30V ,SOP8
$0.000000 More

CJPF07N60
MOS ,N-ch ,CJPF07N60 ,2W ,7A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

BSS138K
MOS ,N-ch ,BSS138K ,0.35W ,0.22A ,50V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2309A
MOS ,CJ2309A ,P-ch ,0.35W ,-2A ,-60V ,- ,SOT-23
$0.036186 More

CJPF01N65B
MOS ,N-ch ,CJPF01N65B ,2W ,1A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJD01N65B
MOS ,N-ch ,CJD01N65B ,1.25W ,1A ,650V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJB04N65
MOS ,N-ch ,CJB04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in