| Product number: | MOS-MNM0821W40M32F3013CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJQ4435 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | P-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.4W |
| Continuous Drain Current (ID) : | -9.1A |
| Drain-Source Voltage (V) : | -30V |
| Package : | SOP8 |
| Description: | MOS ,P-ch ,CJQ4435 ,1.4W ,-9.1A ,-30V ,SOP8 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

CJPF02N65
MOS ,N-ch ,CJPF02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJD4435
MOS ,P-ch ,CJD4435 ,1W ,-9.1A ,-30V ,TO-251-3L(4R)
$0.000000 More

CJ2310
MOS ,N-ch ,CJ2310 ,0.35W ,3A ,60V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2302
MOS ,N-ch ,CJ2302 ,0.35W ,2.1A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJP04N60A
MOS ,N-ch ,CJP04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ3420
MOS ,N-ch ,CJ3420 ,0.35W ,6A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2305
MOS ,P-ch ,CJ2305 ,0.35W ,-4.1A ,-12V ,SOT-23
$0.026203 More

CJPF04N65
MOS ,N-ch ,CJPF04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJU01N65B
MOS ,N-ch ,CJU01N65B ,1.25W ,1A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJA03N10
MOS ,N-ch ,CJA03N10 ,0.5W ,3A ,100V ,SOT-89-3L
$0.000000 More

BSS138K
MOS ,N-ch ,BSS138K ,0.35W ,0.22A ,50V ,SOT-23
$0.000000 More

CJB04N65
MOS ,N-ch ,CJB04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJD04N60
MOS ,N-ch ,CJD04N60 ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJP04N60
MOS ,N-ch ,CJP04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ4153
MOS ,N-ch ,CJ4153 ,0.15W ,0.915A ,20V ,SOT-523
$0.000000 More

CJ2305
MOS ,P-ch ,CJ2305 ,0.35W ,-4.1A ,-8V ,SOT-23
$0.024956 More

CJ9926
MOS ,N-ch ,CJ9926 ,0.35W ,6A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2307
MOS ,P-ch ,CJ2307 ,1.1W ,-2.7A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJQ4438
MOS ,N-ch ,CJQ4438 ,1.25W ,8.2A ,60V ,SOP8
$0.000000 More

CJ2321
MOS ,P-ch ,CJ2321 ,0.35W ,-2.9A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in