| Product number: | MOS-MNM0912W00M2965015CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJP01N65B |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 2W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 1A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 650V |
| Package : | TO-220-3L |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJP01N65B ,2W ,1A ,650V ,TO-220-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

CJB01N65B
MOS ,N-ch ,CJB01N65B ,2W ,1A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJP07N60
MOS ,N-ch ,CJP07N60 ,2W ,7A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ1012
MOS ,N-ch ,CJ1012 ,0.15W ,0.5A ,20V ,SOT-523
$0.000000 More

CJPF08N65
MOS ,N-ch ,CJPF08N65 ,2W ,8A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJK3415
MOS ,P-ch ,CJK3415 ,0.3W ,-4A ,-20V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJ3406
MOS ,N-ch ,CJ3406 ,0.35W ,3.6A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJM1216
MOS ,P-ch ,CJM1216 ,2.5W ,-16A ,-12V ,DFNWB2*2-6L
$0.000000 More

CJ2333
MOS ,P-ch ,CJ2333 ,0.35W ,-6A ,-12V ,SOT-23
$0.039929 More

CJD02N60
MOS ,N-ch ,CJD02N60 ,1.25W ,2A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJU05N60
MOS ,N-ch ,CJU05N60 ,1.25W ,4.5A ,600V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJD4410
MOS ,N-ch ,CJD4410 ,1W ,7.5A ,30V ,TO-251-3L(4R)
$0.000000 More

CJ2305
MOS ,P-ch ,CJ2305 ,0.35W ,-4.1A ,-8V ,SOT-23
$0.024956 More

CJ4153
MOS ,N-ch ,CJ4153 ,0.15W ,0.915A ,20V ,SOT-523
$0.000000 More

CJV01N65B
MOS ,N-ch ,CJV01N65B ,0.625W ,1A ,650V ,TO-92
$0.000000 More

IRF840
MOS ,N-ch ,IRF840 ,2W ,8A ,500V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJK3407
MOS ,P-ch ,CJK3407 ,0.3W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJP02N60
MOS ,N-ch ,CJP02N60 ,2W ,2A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJP75N75
MOS ,N-ch ,CJP75N75 ,1.8W ,78A ,75V ,TO-220-3L
$0.000000 More

2N7002K
MOS ,N-ch ,2N7002K ,0.35W ,0.34A ,60V ,SOT-23
$0.000000 More

CJU04N60
MOS ,N-ch ,CJU04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in