| Product number: | MOS-MNM1032W00M4375V15CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJP75N80 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 2W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 80A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 75V |
| Package : | TO-220-3L |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJP75N80 ,2W ,80A ,75V ,TO-220-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-19

CJ2303
MOS ,P-ch ,CJ2303 ,0.35W ,-1.9A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJPF04N60
MOS ,N-ch ,CJPF04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJU04N65
MOS ,N-ch ,CJU04N65 ,1.25W ,4A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

IRF830
MOS ,N-ch ,IRF830 ,2W ,4.5A ,500V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ3139K
MOS ,P-ch ,CJ3139K ,0.15W ,-0.66A ,-20V ,SOT-723
$0.019715 More

CJU04N60A
MOS ,N-ch ,CJU04N60A ,1.25W ,4A ,600V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJ1012
MOS ,N-ch ,CJ1012 ,0.15W ,0.5A ,20V ,SOT-523
$0.000000 More

CJ3420
MOS ,N-ch ,CJ3420 ,0.35W ,6A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJA9452
MOS ,N-ch ,CJA9452 ,0.5W ,4A ,20V ,SOT-89-3L
$0.000000 More

CJ3134K
MOS ,N-ch ,CJ3134K ,0.15W ,0.75A ,20V ,SOT-723
$0.019715 More

CJB04N65
MOS ,N-ch ,CJB04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJ3400
MOS ,N-ch ,CJ3400 ,0.35W ,5.8A ,30V ,SOT-23
$0.020713 More

CJ2102
MOS ,N-ch ,CJ2102 ,0.2W ,2.1A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJ9926
MOS ,N-ch ,CJ9926 ,0.35W ,6A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2301S
MOS ,P-ch ,CJ2301S ,0.35W ,-2.3A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJP12N60
MOS ,N-ch ,CJP12N60 ,2W ,12A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJD04N60A
MOS ,N-ch ,CJD04N60A ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJP02N60
MOS ,N-ch ,CJP02N60 ,2W ,2A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJB04N65A
MOS ,N-ch ,CJB04N65A ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJD01N60
MOS ,N-ch ,CJD01N60 ,1W ,1A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in